Binnenterreinen Buitenterreinen Beachterreinen

Terras

 

 

7 buitenterreinen in de zomer, 5 binnenterreinen in de winter en 2 beachtennis terreinen.

Benieuwd hou het er aan toe gaat op onze club? Bekijk de foto's!  Flickr  -  Enkele foto's per jaar (2001-2005)! Flickr

Bestuur

Hendrik

Hendrik Boey

Voorzitter

hendrik@tcduvels.be

Hendrik

Walter Maes

Ondervoorzitter

walter@tcduvels.be

Hendrik

Luc Schets

Penningmeester

luc@tcduvels.be

Hendrik

Dominique De Moor

Secretaris

dominique@tcduvels.be

Birgit Sleebus

Sponsoring en PR

birgit@tcduvels.be

Jeugdteam

Hendrik

Hendrik Boey

Bestuur

hendrik@tcduvels.be

Hanne

Hanne Donies

Coördinator

hanne@tcduvels.be

Rudiger

Rudiger Goossens

Trainer

rudiger@tcduvels.be

Dirk

Dirk Waem

Trainer

dirk@tcduvels.be

Beachtennisteam

Fre

Fréderik Jottier

fre@tcduvels.be

Fre

Stijn Nijsmans

stijn@tcduvels.be

Nick

Nick Huyghe

nick@tcduvels.be

  • Carrosserie Baetens
  • Argenta
  • ABH Technics
  • Lipton

 

  • SelexionClix
  • General Sport