7 buitenterreinen in de zomer, 5 binnenterreinen in de winter en 2 beachtennis terreinen.

Benieuwd hou het er aan toe gaat op onze club? Bekijk de foto's! 

Flickr album

Bestuur

Hendrik Boey

Hendrik Boey

Voorzitter

hendrik@tcduvels.be
Walter Maes

Walter Maes

Ondervoorzitter

walter@tcduvels.be
Luc Schets

Luc Schets

Penningmeester

luc@tcduvels.be
Dominique De Moor

Dominique De Moor

Secretaris

dominique@tcduvels.be
Birgit Sleebus

Birgit Sleebus

Sponsoring en PR

birgit@tcduvels.be

Jeugdbestuur

Sander Brigez

Sander Brigez

Voorzitter

sander@tcduvels.be
Emma Schelfhout

Emma Schelfhout

Bestuur

emma@tcduvels.be
Femke Thys

Femke Thys

Bestuur

femke@tcduvels.be
Mattias Waem

Mattias Waem

Bestuur

mattias@tcduvels.be
Cedric Waem

Cedric Waem

Bestuur

cedric@tcduvels.be

Beachtennisteam

Fréderik Jottier

Fréderik Jottier

fre@tcduvels.be
Stijn Nijsmans

Stijn Nijsmans

Stijn Nijsmans
Nick Huyghe

Nick Huyghe

nick@tcduvels.be