7 buitenterreinen in de zomer, 5 binnenterreinen in de winter en 3 PADELTERREINEN

fotoalbum

Hoofdbestuur

Walter Maes

Walter Maes

Voorzitter ad-interim

Aankopen & Onderhoud

Sponsoring

walter@tcduvels.be
David Walschap

David Walschap

Penningmeester

Inschrijvingen

Reservaties

david@tcduvels.be
Dominique De Moor

Dominique De Moor

Secretaris

Verzekeringen

dominique@tcduvels.be
Birgit Sleebus

Birgit Sleebus

Clubkledij 

Activiteiten

birgit@tcduvels.be
Jo Van Damme

Jo Van Damme

Tornooien

Interclub

Ondersteuning Jeugdwerking

jo@tcduvels.be
Marijke Vermeiren

Marijke Vermeiren

Tappers & Activiteiten team

Social Media

Ondersteuning Jeugdwerking

marijke@tcduvels.be
Christof Van de Vondel

Christof Van de Vondel

Infrastructuur 

Padelbestuur

christof@tcduvels.be

Jeugdbestuur

Mattias Waem

Mattias Waem

Voorzitter ad-interim

mattias@tcduvels.be
Emma Schelfhout

Emma Schelfhout

Social Media

emma@tcduvels.be
Cedric Waem

Cedric Waem

Jeugdlessen

Materiaal

cedric@tcduvels.be
Femke Thys

Femke Thys

Activiteiten

femke@tcduvels.be

Padelbestuur

Luc Cools

Luc Cools

Voorzitter 

Ilse De Voecht

Ilse De Voecht

Secretaris

Jan Van Hout

Jan Van Hout

Jeugdwerking

Benny Janssens

Benny Janssens

Start 2 Padel - lessen volwassenen

Kevin Eggermont

Kevin Eggermont

Bestuurder

Marco Van der Taelen

Marco Van der Taelen

Bestuurder

Christof

Christof

Bestuurder