7 buitenterreinen in de zomer, 5 binnenterreinen in de winter en 3 PADELTERREINEN

fotoalbum

Hoofdbestuur

Walter Maes

Walter Maes

Voorzitter ad-interim
walter@tcduvels.be
David Walschap

David Walschap

Penningmeester
david@tcduvels.be
Dominique De Moor

Dominique De Moor

Secretaris
dominique@tcduvels.be
Birgit Sleebus

Birgit Sleebus

Clubkledij & Activiteiten
birgit@tcduvels.be
Jo Van Damme

Jo Van Damme

Sportieve cel & Tornooien & Jeugdwerking
jo@tcduvels.be
Marijke Vermeiren

Marijke Vermeiren

Tappers & Activiteiten & Social Media
marijke@tcduvels.be
Christof Van de Vondel

Christof Van de Vondel

Infrastructuur & Padelwerking
christof@tcduvels.be

Jeugdbestuur

Mattias Waem

Mattias Waem

Voorzitter ad-interim
mattias@tcduvels.be
Emma Schelfhout

Emma Schelfhout

Social Media
emma@tcduvels.be
Cedric Waem

Cedric Waem

Jeugdlessen & Materiaal
cedric@tcduvels.be
Femke Thys

Femke Thys

Activiteiten
femke@tcduvels.be

Padelbestuur